معرفی برند پندارگان

پندارگان یک پلتفرم جامع‌ و حرفه­‌ای جهت جمع­‌آوری کلیه داده‌های برون سازمانی و تحلیل آنها در سازمان­‌های بزرگ می‌باشد. داده­‌هایی که به جهت تحقیقات بازار، بررسی بازار خرده‌­فروشی (Retail audit)، تعالی سازمانی، ارزشیابی، ارزیابی 360، رضایت‌سنجی کارکنان و مشتریان، رصد عملکرد رقبا، و بطور کلی نظرسنجی از کلیه ذینفعان سازمان مورد استفاده قرار می­‌گیرد. کافیست تا با فرم‌­ساز پویای پندارگان پرسشنامه­‌های خود را ساخته و به روش­‌های برخط، میدانی و تلفنی اقدام به جمع‌­آوری داده‌­ها نموده، سپس بر اساس نتایج استخراج شده تصمیمات کلان و استراتژیک خود را اتخاذ نمایید.

امکان طـراحی انواع پرسشنامه با بیـش از 25 مدل مـختـلف پـرسش شامـل متنی، تک انتخابی، چندانتخابی، الویت­دار، عددی، امتیازی، پاسـخ پویا(SKU)، ماتریسی، مـاتریس پویا، طیفی، NPS، شمارش موجودی، آپلود فایل، آپلود تصویر ،ضبط صدا، پرسش نموداری و ….

شرط­گذاری­های پیشرفته بر روی پرسشنامه­ها، صفحات، پرسش­ها، پاسخ­ها و دموگرافی­ها، تعریف متغییر، فرمول نویسی و… که به پیاده­سازی منطق پرسشنامه و جلوگیری از ورود داده­های نامعتبر کمک می نماید.

امکان ساخت انواع گزارشات توصیفی توسط گزارش­ساز پیشرفته با پشتیبانی از متدهای MaxDiff, Servqual &  Gap Analysis, Hey Group…  ابزاری مفید برای کاربران تحقیقات بازار می­باشد.

مشخصات شرکت
نام شرکت کامراد پژوهان پارس
برند تجاری پندارگان
آدرس وب‌ سایت https://pendargan.ir
ایمیل شرکت info@kamrad.ir
آدرس دفتر مرکزی اصفهان، توحید جنوبی، بن بست رز پلاک 25
شماره تماس 03131314533
آدرس پروفایل لینکدین Kamrad Pajoohan